a4o – Niezawodność w każdym druku.

a4o to firma wspierająca klientów w procesie inwestowania w technologie dokumentowe. W swojej ofercie posiada zarówno oprogramowanie wspierające archiwizację, jak również szeroki wybór urządzeń biurowych. a4o zapewnia systemy elektronicznego obiegu dokumentów, usprawniające przepływ informacji w biurze, co znacznie wpływa na konkurencyjność klienta na rynku..

Optymalizacja kosztów


a4o specjalizuje się w analizowaniu środowisk biurowych, wykonywaniu projektów optymalizacyjnych oraz kompleksowej obsłudze w zakresie Total Office Managment. Wszystko to pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów pracy biura.

Profesjonalne systemy zarządzania dokumentami


a4o oferuje swoim klientom oprogramowanie pozwalające na obniżenie kosztów związanych z obiegiem dokumentów w firmie oraz ułatwiające zarządzanie bezpieczeństwem. Dzięki zaawansowanemu systemowi zarządzania możliwe jest szybkie archiwizowanie dokumentów i wprowadzenie ich do cyfrowego obiegu. Działania te są niezwykle pomocne w sprawnym prowadzeniu firmy.

Wysokiej jakości urządzenia biurowe i urządzenia wielofunkcyjne


a4o ma w swojej ofercie drukarki laserowe i żelowe, urządzenia wielofunkcyjne, zarówno monochromatyczne, jak i kolorowe, a także laserowe urządzenia wielofunkcyjne, faksy, powielacze cyfrowe, urządzenia szerokoformatowe i produkcyjne na papier cięty i ciągły oraz wyspecjalizowane produkty branżowe, a wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach. Urządzenia biurowe i urządzenia wielofunkcyjne zawsze dostarczane są do klienta wraz z dokładnym opisem technicznym sprzętu. Firma dodatkowo oferuje możliwość długoterminowej i krótkoterminowej dzierżawy.

a4o posiada także bogatą gamę produktów przeznaczonych na spotkania biznesowe i konferencje. Są to projektory, nowoczesne tablice interaktywne i systemy wideokonferencyjne. W ofercie firmy znajdują się również rozwiązania wielkoformatowe i produkcyjne, w których skład wchodzą urządzenia produkcyjne, urządzenia szerokoformatowe i powielacze cyfrowe.

a4o jest autoryzowanym dilerem marek Ricoh, Lexmark i Konica Minolta. Wszystkie oferowane przez firmę urządzenia biurowe i wielofunkcyjne są wysokiej jakości sprzętem, zbierającym od ekspertów najlepsze opinie.

Niezawodny serwis klienta


Pracownicy a4o to wysoko wykwalifikowani technicy, którzy zajmują się naprawami, usuwaniem usterek i konserwacją urządzeń biurowych i urządzeń wielofunkcyjnych. W razie potrzeby, służą pomocą i informacją na temat charakterystyki danego sprzętu oraz jego obsługi.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.